لیست قیمت کاغذ دیواری ضد آب

قیمت کاغذ دیواری ضد آب

قیمت کاغذ دیواری ضد آب

قیمت کاغذ دیواری ضد آب چقدر است؟ چند مدل کاغذ دیواری داریم؟ برای پاسخ به این پرسش ها لطفا مقاله ی زیر را تا انتها مطالعه کنید. کاغذ دیواری ضد آب و قابل شستشو را میتوانید با قیمت هر رول ۴۷۷ هزار تومان بخرید. هر رول دارای عرض ۵۳ سانت در طول ۱۰ متر است. یعنی ۵ متر مربع. قیمت نصب هر رول ۹۰ هزار تومان است. برای دیدن لیست قیمتها اینجا را کلیک کنید. البته توجه داشته باشید که چسب نیز باید تهیه کنید. در حالیکه کاغذ دیواری های معمولی که کاغذ معمولی بدون پوشش وینیل می باشند دارای قیمت ۲۰۰ هزار تومان می باشند.

کاغذ دیواری یک پوشش مناسب برای دیوارها به منظور تغییر دکوراسیون داخلی می باشد. کاغذ دیواری ها انواع مختلفی اعم از: کلاسیک، مدرن، نیمه کلاسیک، ضدآب و … دارند. کاغذ دیواری های ضد آب یکی از مصالح مدرن به منظور استفاده در فضاهای مرطوب محسوب می شود. یکی از دلایل محبوبیت کاغذهای دیواری در بازسازی منازل، قیمت مناسب آن نسبت به سایر محصولات می باشد.

شناسایی مدل های مختلف کاغذ دیواری ضد آب

قیمت کاغذ دیواری ضد آب به نسبت موادی که برای ساخت آن به کار رفته است متفاوت می باشد. برای شناسایی کاغذ دیواری مورد نظر خود باید به لیبل روی آن ها دقت کنید. کاغذ دیواری ها نمادی دارند که نشان دهنده ی میزان تحمل کاغذ دیواری در برابر رطوبت می باشد. این نماد به شکل یک خط مواج است. زمانی که نماد روی کاغذ دیواری یک خط مواج باشد به منزله ی این است که شما فقط با یک اسفنج نمناک می توانید سطح روی کاغذ دیواری را تمیز کنید. کاغذ دیواری هایی که نماد روی آن ها دو خط مواج است به منزله ی آن است که کاغذ دیواری می تواند رطوبت را به میزان متوسط تحمل کند و شما می توانید از شوینده ی ملایم برای تمیز کردن کاغذ دیواری استفاده کنید. برخی از کاغذهای دیواری نیز سه خط مواج دارند. این کاغذها از مقاومت بالایی در برابر رطوبت برخوردار هستند.

آشنایی با قیمت کاغذ دیواری ضد آب وینیل

 قیمت کاغذ دیواری ضد آب وینیل کمی بیشتر از سایر کاغذ دیواری ها است. همانطور که قبلا هم اشاره شد قیمت هر رول ۴۷۷ هزار تومان می باشد. هر رول ۵ متر مربع دیوار را پوشش میدهد.این کاغذ دیواری از دو لایه ی الیاف و پلاستیک تشکیل شده است. برخی از ویژگی های کاغذ وینیل عبارتند از:

 • از کاغذ دیواری ضد آب وینیل می توان در فضای آزاد نیز استفاده کرد. این کاغذ در برابر تابش مستقیم نور خورشید از مقاومت بالایی برخوردار است.
 • قیمت کاغذ دیواری ضد آب مخصوص آشپزخانه یا وینیل بسیار اقتصادی است. 
 •   این نوع از کاغذ دیواری می توان به آسانی با مواد شوینده شست.
 • ·        کاغذهای دیواری وینیل تا 20 سال نیز عمر می کنند.

کاغذ دیواری ضد آب ( فایبرگلاس و سه بعدی )

·        چنانچه لیست قیمت کاغذ دیواری ضد آب را در صفحه اول سایت مشاهده کنید کاغذ دیواری فایبرگلاس را در صدر قیمت گرانترین ها مشاهده خواهید کرد. این کاغذ دیواری از چندین الیاف متصل به هم تشکیل شده است و یک ورقه نازک ضد آب را ایجاد می کند. کاغذ دیواری فایبرگلاس در دسته ی کاغذ دیواری های دوستدار محیط زیست قرار دارد. این نوع از کاغذ دیواری ها مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارند.

·        قیمت کاغذ دیواری ضد آب سه بعدی: این کاغذ دیواری ها از الیاف شیشه ای ساخته می شوند و از انعطاف پذیری بالایی برخوردار هستند. این کاغذ دیواری ها بسیار کم وزن هستند.

قیمت کاغذ دیواری قابل شستشو چقدر است؟

قیمت کاغذ دیواری ضد آب نسبت به کاغذ دیواری معمولی بسیار بیشتر است. برای دیدن لیست قیمت اینجا را کلیک کنید.برای ساخت کاغذ دیواری های ضد آب اغلب از مواد پی وی سی با کیفیت استفاده می شود. همین امر موجب مقاومت بالای کاغذ دیواری در برابر شرایط محیطی و رطوبت می شود. از آن جایی که می توان کاغذ دیواری های قابل شست و شو را تا چندین سال استفاده کرد. این نوع از کاغذ دیواری ها از لحاظ اقتصادی به صرفه هستند. چنانچه قصد خرید کاغذ دیواری را دارید سعی کنید نوع رولی آن را خریداری کنید. رول کاغذ دیواری در برندهای مختلف ابعاد متفاوتی دارد اما معمولا یک رول کاغذ دیواری برای پوشش یک قسمت دیوار کافی است. خرید کاغذ دیواری به صورت متری به صرفه نیست.

آشنایی با کاغذهای دیواری پتینه

قیمت کاغذ دیواری پتینه نیز بسیار بالا است. کاغذ دیواری پتینه نوعی کاغذ دیواری ضد آب می باشد. ضد آب بودن کاغذ دیواری پتینه شرایط تمیز کردن کاغذ دیواری را فراهم می کند. از این کاغذ دیواری را می توان برای پوشش دیوارها و سقف نیز استفاده کرد. این کاغذ دیواری عمر طولانی دارد. چنان چه کاغذ دیواری در قسمتی دچار آسیب دیدگی شود می توانید به آسانی به کمک پتینه آن را ترمیم و بازسازی کنید. بدین ترتیب در هزینه ها صرفه جویی می شود. معمولا از کاغذهای دیواری پتینه برای دیزاین خانه هایی با سبک کلاسیک و سنتی استفاده می شود.

از چه روشی برای تمیز کردن کاغذ دیواری قابل شست و شو استفاده کنیم؟

بهترین روش برای تمیز کردن انواع کاغذ دیواری ضد آب توجه به توصیه های سازنده می باشد. چنان چه به این توصیه ها دسترسی ندارید می توانید از روش زیر برای نظافت کاغذ دیواری استفاده کنید. در ابتدا برای گردگیر سطحی دیوارها از یک پارچه ی میکروی خشک استفاده کنید. این پارچه گرد و خاک را به خوبی از بین می برد. برای از بین بردن انواع لکه و اثر انگشت می توانید کمی دستمال را خیس کنید و با رطوبت کم لکه ها را از بین ببرید. کاغذ دیواری های قابل شست و شو در برابر رطوبت دوام بیشتری دارند از این رو می توانید برای تمیز کردن آن ها از یک شوینده ی ملایم استفاده کنید. هرگز کاغذ دیواری را با یک وسیله ی ساینده نشویید. پس از شست و شوی کامل کاغذ دیواری با آب و صابون بهتر است به وسیله یک دستمال خشک، کاغذ دیواری را خشک کنید تا رطوبت برای مدت طولانی روی کاغذ دیواری باقی نماند.

برای تمیز کردن کاغذ دیواری های ضد آب باید به چه نکاتی توجه کرد؟

به منظور افزایش عمر انواع کاغذ دیواری ضد آب باید نکاتی را رعایت کرد که عبارتند از:

 • ·        برای شست و شوی انواع کاغذ دیواری ضد آب فقط از شوینده های ملایم استفاده کنید. شوینده های اسیدی به بافت کاغذ دیواری آسیب می زند.
 • ·        هرگز از سیم ظرفشویی یا دستمال های زبر برای شست و شو استفاده نکنید.
 • ·        آب گرم موجب تخریب کاغذ دیواری می شود. از این رو برای شست و شوی کاغذ دیواری از آب ولرم استفاده کنید.
 • ·        به این نکته توجه کنید که منظور از قابل شست و شو بودن کاغذ دیواری استفاده ی طولانی از جریان مستقیم آب نیست. تا جایی که امکان دارد کاغذ دیواری های قابل شست و شو را صرفا با دستمال نمناک تمیز کنید.

قیمت کاغذ دیواری ضد آب به هنگام نصب چقدر است؟

قیمت نصب هر رول ۵۳ سانت ۹۰ هزار تومان به ازای هر رول می باشد.

عوامل مختلفی در تعیین قیمت کاغذ دیواری ضد آب  به منظور نصب موثر است که عبارتند از:

 • ·        جنس و قیمت کاغذ دیواری ضد آب تاثیر زیادی در تعیین هزینه ی نصب کاغذ دیواری دارد.
 • ·        وضعیت دیواری که قرار است کاغذ دیواری روی آن قرار گیرد. چنانچه دیوار صاف و فاقد هرگونه خط و خش باشد در هزینه ی نصب صرفه جویی می شود.
 • ·        ابعاد و متراژ قیمت کاغذ دیواری ضد آب: هرچقدر متراژ و ابعاد دیوار افزایش پیدا کند به همان نسبت هزینه ی نصب کاغذ دیواری نیز بیشتر می شود.
 • ·        نصب حرفه ای: چنانچه فردی که کاغذ دیواری ضد آب را نصب می کند حرفه ای باشد هزینه نصب هم افزایش پیدا می کند.
0
  0
  سبد خرید
  سبد شما خالی استبرگشت به خرید