کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون یکی از ترندهای محبوب این روزها می باشد که با دستگاه های پیشرفته چاپ میسر شده است. جذابیت موقعیت تلویزیون به عنوان قسمتی که معمولا بیشتر نگاه ها به سمت آن خیره است در هر خانه حرف اول را در زیبایی دکوراسیون منزل می زند. زیبایی دیوار پشت تلویزیون یا “وال تی وی”  با اجرای کاغذ دیواری سه بعدی به خوبی قابل تامین است. به طوری که می توان نماهای خارق العاده ای که حالت برجسته و سه بعدی دارند، ایجاد کرد. اگرچه نمای دیوار پشت تلویزیون را با روش‌ های دیگر نیز می‌ توان تغییر داد؛ اما به صرفه بودن قیمت کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون از نظر هزینه و سرعت عمل اجرای آن باعث شده تا بسیاری از ما به آن روی آوریم.  

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون
کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

طراحی لوکس نمای داخلی ساختمان با کاغذ دیواری سه بعدی 

جذابیت نمای داخلی ساختمان از زیبایی دیوارهای آن حاصل می شود و لوکس ترین دکور داخلی را با اجرای کاغذ دیواری سه بعدی میتوان خلق کرد. اجرای کاغذ دیواری سه بعدی آسان و سریع است و این متریال برای تمام قسمت های داخلی ساختمانها کارایی دارد. از این رو، کاغذ دیواری سه بعدی جهت ایجاد تنوع در نمای داخلی با هزینه های به صرفه بهترین گزینه است. 

طرح کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری (Wallpaper) نوعی کاغذ طرح دار و پوشش تزیینی برای دیوار است که از قابلیت چسبیدن روی دیوار برخوردار می‌باشد. یک سمت کاغذ دیواری که به طرف دیوار قرار می گیرد، نوعی برچسب می‌ باشد و اجرای این متریال را آسان می کند. کاغذ دیواری‌ها بر اساس مد روز طراحی و وارد بازارها می‌ شوند و چهره‌ های گوناگون دارند. از مدرن‌ ترین و البته پرطرفدارترین کاغذ دیواری‌ ها، نوع سه بعدی آنها است که به راحتی چهره و نمای داخلی ساختمان را متحول می کند. 

جذابیت طرح کاغذ دیواری سه بعدی یک فاکتور اساسی از نظر مشتری به حساب می‌ آید؛ چرا که کاغذ دیواری‌ها را به سبب جنبه زیبایی آنها به کار می‌ بریم. امروزه کاغذ دیواری ها طرح‌ های متنوع و جذابی به خود گرفته‌ اند. طرح‌های هنری که شامل گل های مینیاتوری زیبا و جذاب می شوند، بیشترین سهم را در طرح کاغذ دیواری دارند. با این حال و برای آنکه بتوان کاغذ دیواری‌ها را در تمام دکوراسیون‌ ها استفاده کرد، طرح‌های دیگری از آنها موجود است. کاغذ دیواری سه بعدی کلاسیک، عکس کاغذ دیواری سه بعدی، کاغذ دیواری اداری، کاغذ دیواری های سنتی، کاغذ دیواری های طرح فانتزی، طرح چوب، طرح پرنده، طرح مناظر طبیعی، طرح اشکال هندسی و… نیز نمونه های دیگری از طرح های کاغذ دیواری های سه بعدی هستند. 

کاغذ دیواری سه بعدی پذیرایی

با اجرای کاغذ دیواری سه بعدی پذیرایی به عنوان نوعی پوستر طرح دار فوق العاده جذاب و گیرا که طرح های آنها حالت طبیعی و واقعی دارند، می توان در محیط خانه تنوع ایجاد کرد. کاغذ دیواری پذیرایی سه بعدی معمولاً در قسمت‌ های مهم اتاق نشیمن کاربرد دارد؛ مثلاً دیوار تلویزیون و دیگر دیوارهای اصلی که بیشتر جلوی چشم هستند. با این حال، می‌ توان دیگر دیوارهای هال پذیرایی و حتی سقف را با استفاده از کاغذهای سه بعدی پوشش داد.

کاغذ دیواری سه بعدی پذیرایی
کاغذ دیواری سه بعدی پذیرایی

 با توجه به نوع دکوراسیون هر منزل می‌ توان بهترین کاغذ دیواری را برای پوشش دادن دیوارهای آن انتخاب کرد. به عبارت دیگر، باید میان دکوراسیون خانه و کاغذ دیواری هماهنگی و ارتباط باشد. اجرای کاغذ دیواری های سه بعدی برای هال پذیرایی منجر می‌شود نمای داخلی ساختمان از حالت یکنواختی خارج شود. البته کیفیت کاغذ دیواری منتخب و اجرای صحیح آن نیز اهمیت دارد. با توجه به تنوع قابل ملاحظه ای که انواع کاغذ دیواری پذیرایی از نظر طرح و رنگ دارند، انتخاب آنها را بر اساس علایق خود می توانید انجام دهید. 

گیرایی و جذابیت کاغذ دیواری سه بعدی پذیرایی معمولا بیشتر از پوستر های اتاق خواب می باشد. چرا که در اتاق های خواب معمولا طرح های آرامش بیشتر کارایی دارند. در حالی که در هال پذیرایی جذابیت طرح مورد نظر بیشتر مطرح است. البته برخی افراد معتقدند کاغذ دیواری پذیرایی و اتاق خواب باید ست باشد. 

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

مناسب بودن قیمت کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون فاکتوری مهم از نظر مشتریان است و در انتخاب این متریال تاثیرگذار می باشد. در حقیقت همانقدر که خریداران در صدد هستند طرح های مرغوب، زیبا و فاخر کاغذ دیواری ها را استفاده کنند، در تلاشند تا نوع ارزان آنها را تهیه کنند. قیمت کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون به صورت متری محاسبه می‌ شود. بازه قیمت کاغذ دیواری های سه بعدی در حالت کلی ارقامی مناسب به خود اختصاص می دهد و هزینه اجرای آنها در مقایسه با هر روش دیگر بسیار به صرفه تر است.   

نوع کاغذ دیواری و کیفیت آن نیز فاکتورهایی هستند که در قیمت گذاری این متریال تاثیر دارند. قیمت کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون در مقایسه با کاغذ دیواری های معمولی به نسبت بیشتر است. کاغذهایی که از مرغوبیت بالا برخوردار می باشند و جنس آنها ضد آب و قابل شستشو است، مسلما قیمت بیشتری نیز دارند. البته باید دوام و ماندگاری آنها را نیز در نظر گرفت. جذابیت و زیبایی اولیه این کاغذها در طولانی مدت حفظ می شود؛ از این رو نه تنها خرید آنها صرفه اقتصادی دارد، بلکه گزینه های بهتری برای ایجاد تنوع در محیط ساختمان هستند. 

پرفروش ترین طرح کاغذ دیواری سه بعدی

انواع کاغذ دیواری سه بعدی را بر اساس کاربرد می توان دسته بندی کرد. به این صورت که انواع کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب، پذیرایی، سقف، پشت تلویزیون و… نمونه هایی از آنها هستند. هر کدام از این کاغذ دیواری ها به نوبه خود حائز اهمیت اند و در تزیین دیوارهای داخلی مورد نیاز هستند. اما مسئله این است که پرفروش ترین کاغذ دیواری ها چه خصوصیاتی دارند؟ 

بر اساس تجربه و آنچه بازار خرید این متریال نشان می دهد، انواع کاغذ دیواری سه بعدی جدید همواره در اولویت هستند. از آنجایی که دکوراسیون هر خانه نیز از مد روز تبعیت می کند، کاغذ دیواری های قدیمی همواره جای خود را به مدل های جدید این متریال می دهند. در نتیجه، فارغ از نوع کاغذ دیواری و کاربرد آن، انواع کاغذ دیواری سه بعدی جدید در هر برهه از سال همواره در بازارهای مربوطه از سطح تقاضای بیشتری برخوردارند و جزو پرفروش ترین کاغذ دیواری ها می باشند. 

پرفروش ترین طرح کاغذ دیواری سه بعدی
پرفروش ترین طرح کاغذ دیواری سه بعدی

طرح های کلاسیک

طرحهای کلاسیک بسیاری وجود دارند. برای دیدن این طرح ها می توانید به بخش پوستر دیواری رجوع کنید.  پوستر دیواری با دستگاه های اکوسالونت چاپ می شوند و دارای جوهر های بر پایه آب می باشند. 

شما می توانید هر طرح یا عکسی را که دارید آن را به یک پوستر دیواری تبدیل کنید. پوستر دیواری یک طرح سه بعدی می توند باشد . برای دیدن طرح های کلاسیک اینجا را کلیک کنید.

البته به یاد داشته باشید برای چاپ طرح خودتان حتما باید کیفیت تصویر شما عالی باشد.

0
    0
    سبد خرید
    سبد شما خالی استبرگشت به خرید