کاغذ دیواری ساده و شیک

کاغذ دیواری ساده و شیک

کاغذ دیواری ساده و شیک یک محصول پر طرفدار می باشد. کاغذ دیواری محصولی است که امروزه به دلیل سهولت در نصب، تنوع در طرح، رنگ و کیفیت بالا طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. افرادی که فرصت کافی برای رنگ‌کردن دیوارها و چالش‌های آن را نداشته، تمایل به استفاده از کاغذ دیواری در دکوراسیون محیط اطراف خود دارند.

این دیوار پوش‌ها در دو نوع ساده و طرح‌دار تولید می‌شوند و مدل ساده آنها گزینه کم ریسک‌تری برای انتخاب محسوب می‌گردد. اگر شما هم بین افرادی هستید که تمایل به استفاده از این محصولات دارید باید در خصوص انواع مختلف آنها  اطلاعاتی کافی کسب نموده تا هنگام تهیه کاغذ دیواری بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

کاغذ دیواری‌های ساده در متریال‌های مختلف پی‌وی‌سی، نانوون یا نانو ساخته می‌شوند و قابلیت تولید در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی را دارند. نقوش هندسی، کلاسیک یا مدرن از جمله طرح‌هایی هستند که می‌توان هنگام خریداری از بین آنها انتخاب نمایید. در ادامه سعی داریم در مورد مدل کاغذ دیواری ساده و شیک بیشتر صحبت کرده و اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم.

اهمیت انتخاب طرح کاغذ دیواری

برای انتخاب طرح دیوار پوش کاغذی باید حساسیت بسیاری به خرج دهید؛ به دلیل اینکه عدم تناسب طرح با محیط، فضای منزل را بسیار ناهماهنگ نشان داده و آرامش افراد از بین خواهد برد. طرح و رنگ کاغذ دیواری باید کاملاً متناسب با متراژ و روشنایی محیط انتخاب شود و هماهنگ کاملی با لوازم منزل داشته باشد.

کاغذ دیواری ساده و شیک برای پذیرایی

طرح‌های ساده یکی از بهترین مدل‌هایی هستند که تاکنون برای دیوار پوش‌های کاغذی در نظر گرفته شده است. با توجه به اینکه این محصولات در رنگ بندی‌های متنوعی ارائه می‌شوند افرادی که برای خریداری آنها اقدام می‌کنند، انتخاب‌های مختلفی را پیش روی خود خواهند داشت. این کاغذ دیواری‌ها به دلیل طرح ساده‌ای که دارند به راحتی در دکوراسیون‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. به همین دلیل برای هماهنگ کردن آنها با سایر اقلام دکوری منزل مانند فرش‌ها، مبلمان، پرده و لوازم دیگر چالش خاصی ندارید.

استفاده از کاغذ دیواری ساده باعث مینیمال شدن دکوراسیون می‌شود و نه تنها از زیبای محیط نمی‌کاهد، بلکه اگر از انواع با کیفیت آن تهیه شود می‌توان از آنها برای سال‌ها بدون اینکه از مد بیفتد استفاده نمود.

انواع کاغذ دیواری ساده 1402

همانطور که قبلا هم اشاره نمودیم دیوار پوش‌های ساده دارای انواع مختلفی هستند و برای تقسیم‌بندی می‌توان آنها را در چند دسته قرار داد. بنابراین در ادامه به بررسی هریک از آنها می‌پردازیم.

کاغذ دیواری جدید ساده 2023

دسته اول کاغذهایی را شامل می‌شوند که در تولید آنها تنها از یک نوع تناژ رنگی ثابت در تمام رول‌های کاغذ دیواری استفاده شده است. این کاغذ دیواری‌ها اکثرا به صورت ترکیبی با کاغذهای طرح‌دار یا دیگر دیوارپوش‌ها مانند رنگ مورد استفاده قرار می‌گیرند. در برخی از موارد که کاغذ دیواری جدید ساده دارای رنگی خاص با کیفیتی بالا و قابلیت شست‌و‌َشو باشد در کل دیوارهای اتاق به خصوص اتاق کودکان و اتاق خواب به تنهایی به کار می‌رود. البته باید به این نکته نیز اشاره نمود قیمت کاغذ دیواری ساده رنگی با شرایطی که گفته شد نسبت به سایر مدل‌ها بیشتر می‌باشد.

کاغذ دیواری‌های ساده وشیک مخملی

دسته بعدی شامل دیوار پوش‌های ساده‌ای هستند که دارای بافتی خاص و برجسته می‌باشند. در این محصولات انعکاس نور می‌تواند طرح‌های بسیار زیبایی را به وجود آورد، انواع کاغذ دیواری‌های ساده و شیک با متریال مخمل و جیر در این دسته قرار می‌گیرند. استفاده از این نوع کاغذ دیواری‌ها، در محیط حالت بسیار مینیمال و زیبایی را ایجاد می‌کند. همچنین سایه روشنی که در آنها وجود دارد طرحی شبیه به کاغذهای سه بعدی را به وجود می آورد.

کاغذ دیواری شاین‌دار 1402

کاغذ دیواری‌های شاین‌دار که به کاغذ دیواری‌های متالیک معروف هستند در پس زمینه رنگ آنها طرح‌های ساده‌ای قرار دارد که در زیر نور بسیار زیبا به نظر می‌رسند. این محصولات یکی از انواع کاغذ دیواری ساده بوده و از تولیدات جدید سال 1402 شناخته می‌شوند.

کاغذ دیواری پتینه

دیوار پوش‌های پتینه در دسته کاغذ دیواری‌های ساده قرار می‌گیرند و برای کسانی که طرفدار طرح‌های پتینه هستند گزینه مناسبی محسوب می‌شوند. استفاده از این محصول در سبک کلاسیک و ست‌کردن با المان‌های دیگری مانند فرش، پرده، رومیزی و غیره ترکیب بسیار زیبایی را به وجود می‌آورد.

کاغذ دیواری‌های ساده با طرح‌های محو

طرح‌های استفاده شده در این کاغذها هرچند که خیلی ساده نیستند اما به دلیل اینکه بسیار محو در پس زمینه دیوار پوش‌های کاغذی به کار رفته‌اند در تقسیم‌بندی کاغذ‌های ساده قرار می‌گیرند. طرح‌هایی که در زمینه این محصولات استفاده می‌کنند شامل طرح‌های هندسی با خطوط بسیار کم‌رنگی بوده که در انعکاس نور بسیار زیبا به نظر می‌رسند. برای جذابیت بیشتر این کاغذها هنگام تولید از خطوط شاین‌دار یا مخملی استفاده می‌کنند که نتیجه آن یک محصول بسیار باکیفیت، زیبا و منحصر به فرد را به وجود می‌آورد.

کاربردهای کاغذ دیواری ساده

اصلی‌ترین روش استفاده از دیوار پوش‌های کاغذی طرح ساده، قرارگرفتن در کنار کاغذ دیواری‌های طرح‌دار می‌باشد. در حقیقت آنها را می‌توان با ترکیبی از کاغذهای دیگر در فضاهای کوچک و جاهایی که بسیار شلوغ هستند و لوازم زیادی دارند استفاده نمود. به همین دلیل این محصولات را می‌توان در هر سبک از دکوراسیون‌ مانند کلاسیک، مدرن، سبک‌های مینیمال و اسپرت به راحتی  به کار برد.

با توجه به اینکه کاغذ دیواری‌ ساده و شیک می‌تواند در رنگ‌های مختلفی تولید شود، همان عنصر گمشده دکوراسیون مدرن محسوب می‌شود که به فضا، رنگ و هویتی تازه می‌بخشد و از یکنواختی خارج می‌کند. این کاغذ دیواری‌ها به خصوص انواع بافت‌دار آنها به عنوان پوشش دیوارهای سنتی و برای تزیین دیوارهای خاص منزل مانند پشت ال‌سی‌دی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. سهولت در نصب و انتخاب همچنین قدیمی نشدن این محصولات سبب گردیده که افرادی که به دنبال تهیه کاغذ دیواری هستند به عنوان اولین گزینه به سراغ آنها بروند.

استفاده از کاغذ دیواری ساده و شیک

این محصولات به هیچ عنوان از مد نمی‌افتند، قدیمی نمی‌شوند و طرح‌های آنها هرگز تکراری نمی‌گردد. استفاده از کاغذ دیواری ساده فضا را اشباع نمی‌کند به همین دلیل کمتر نیاز می‌شود آنها را تعویض نمایید. به ویژه اگر از متریال‌ و برند با کیفیتی تهیه شوند و به درستی نصب گردند برای سال‌ها در محیط باقی می‌مانند.

قیمت هر متر کاغذ دیواری ساده 1402

اولین نکته‌ای که در هنگام تعیین قیمت کاغذ دیواری ساده باید بدانید، فروش کاغذ دیواری به صورت رول‌های مشخص با طول و عرض معین است. بعد از آن باید با نحوه محاسبه تعداد رول برحسب مساحت دیوارها و طول و عرض رول کاغذ دیواری مورد نظر آشنا شوید. بنابراین قیمت این محصولات در تمام انواع آنها مانند قیمت کاغذ دیواری ساده ارزان بر اساس تعداد رولی محاسبه می‌شود که شما آن خریداری می‌کنید. در همین راستا باید بدانید قیمت هر رول نیز بر حسب متر مربع تعیین می‌گردد.

فضایی که برای نصب کاغذ دیواری استفاده می‌کنید، امکان وجود نیاز به زیرسازی برای نصب کاغذها بر قیمت و هزینه نهایی آن می‌افزاید. البته به دلیل اینکه نصاب در فرایند نصب کاغذ دیواری ساده با چالش خاصی روبرو نمی‌شود ،هزینه نهایی دستمزد آن نسبت به کاغذهای دیگر کمتر می‌شود. موارد دیگری مانند متریال استفاده شده در ساخت، کیفیت محصول، متراژ محیط و برند تولید کننده از فاکتورهایی هستند که در تعیین قیمت این محصولات مؤثر می‌باشند. قیمت هر رول تقریبا ۲۰۰ تا ۲۵۰ هزار تومان با توجه به جنس متفاوت می باشد.

سخن پایانی

در این مقاله سعی نمودیم ویژگی‌های کاغذ دیواری ساده را برای شما شرح دهیم تا اگر در انتخاب کاغذ دیواری همچنان دو دل هستید، بدانید که با این انتخاب می‌توانید ضمن زیباتر کردن فضای منزل از مزیت‌های زیادی که این محصولات برخوردار هستند بهره‌ مند شوید. در هنگام خرید این محصول حتماً به سراغ فروشگاهی بروید که بتواند نمونه‌های مختلف کاغذ دیواری ساده را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید از بین طرح‌ها، رنگ‌ها و قیمت‌های مختلف، محصول مورد نظر خود را متناسب با بودجه‌ای که در نظر دارید انتخاب کنید.

0
    0
    سبد خرید
    سبد شما خالی استبرگشت به خرید