کاغذ دیواری جدید برای پذیرایی

کاغذ دیواری جدید پذیرایی

کاغذ دیواری جدید پذیرایی

کاغذ دیواری جدید پذیرایی در سبک زندگی امروزی پیدا کرده است، به طور مجزا به آن پرداخته می‌ شود. این کاغذ دیواری را برای زینت بخشیدن به دیوارهای سالن نشیمن به کار می‌ بریم. از خصوصیات ظاهری این کاغذ دیواری به جذبه بالای آن می‌توان اشاره کرد. این ویژگی در صورتی که نوع کاغذ دیواری با توجه به نوع دکوراسیون انتخاب شود بیشتر به چشم می‌آید. کاغذ دیواری پذیرایی نصب آسان دارد؛ چرا که از قابلیت چسبیدن روی دیوار برخوردار است. با این حال، در نصب آن باید تا حدودی مهارت به خرج داد.

کاغذ دیواری جدید برای پذیرایی
کاغذ دیواری جدید برای پذیرایی

اجرای کاغذ دیواری ؛ سریعترین راه برای خلق دکور نو

صنعت دکوراسیون، طراحی و معماری داخل ساختمان ها همگام با مد روز به سرعت در حال تغییر است و همین امر دلیل اصلی ورود کاغذ دیواری جدید به بازارهای مرتبط است. با این کار نیاز صنعت دکوراسیون تامین می‌شود و متناسب با دکورهای گوناگون  می‌توان از این متریال در زینت بخشیدن به دیوارها استفاده نمود. بنابراین جا دارد به اساسی‌ترین خصوصیات مربوط به انواع کاغذ دیواری جدید که دانستن آنها منجر به شناخت بهتر این متریال می‌ شود، بپردازیم. 

طرح کاغذ دیواری جدید

وجود هماهنگی میان رنگ و طرح کاغذ دیواری جدید اجرا شده در دیوارهای منزل و دیگر اسباب زندگی خود به خود نوعی جذابیت به همراه دارد. کاغذ دیواری‌ها به عنوان متریال‌های بسیار مهم و تاثیرگذار در زیبایی نمای داخلی خانه، همواره در حال به روز رسانی هستند و چهره آنها مدام در حال تغییر می‌ باشد. این خصوصیت نوعی ویژگی مثبت برای آنها به شمار می‌ آید. در واقع ورود طرح‌های جدید کاغذ دیواری به بازار دست ما را باز می‌ گذارد تا متناسب با دکوراسیون منزل خود از آنها استفاده کنیم. 

طرح کاغذ دیواری جدید
طرح کاغذ دیواری جدید

طرح کاغذ دیواری جدید در حقیقت همان ایده‌ ای است که به صورت تصویر در زمینه کاغذ دیواری به نمایش در آمده است. طرحها نه تنها از لحاظ سبک هنری می‌ توانند با یکدیگر تفاوت داشته باشند، بلکه دارای تنوع رنگی نیز هستند. بنابراین، همان قدر که رنگ کاغذ دیواری امکان ست کردن پوشش دیوار و دیگر اسباب خانه را می‌ دهد، نوع طرح اجرا شده در زمینه آن نیز مهم است. طرح کاغذ دیواری جدید متناسب با کاربرد کاغذ دیواری نیز می‌ باشد؛ به طوری که گاهی طرح‌ها تعیین می‌کنند آنها را در کدام قسمت از خانه به کار ببریم. 

انواع کاغذ دیواری جدید بر اساس طرح نامحدود هستند و امکان پرداختن به همه آنها وجود ندارد. با این حال، کاغذ دیواری‌های طرح کاشی، طرح چوب، گل های مینیاتوری، نقش های سنتی، مناظر طبیعی، شکل‌های هندسی، مناظر جنگل، نقش آسمان، سبک‌ های هنری، عکس حیوانات، انیمیشن، بچه گانه، دخترانه، پسرانه، عاشقانه و… نمونه‌ هایی پرطرفدار از کاغذ دیواری‌ ها می‌ باشند. این طرح ها همواره در بازارها موجود هستند و بر اساس مد روز تغییر پیدا می‌ کنند و بروز رسانی می‌شوند. 

انواع کاغذ دیواری جدید

کاغذ دیواری‌ها بر اساس فاکتورهای گوناگون همچون خصوصیات ساختاری قابل دسته‌ بندی می‌ باشند و در حال حاضر با نمونه‌های بی‌شماری از کاغذ دیواری جدید روبرو هستیم. دسته‌ بندی این متریال ها بر اساس طرح و شکل ظاهری آنها رایج‌ تر است و بر این اساس با دو مدل کاغذ دیواری جدید ساده و سه بعدی روبرو هستیم. در کاغذ دیواری‌های ساده یک طرح نسبتا معمولی روبروی شما قرار می‌گیرد؛ اما در طرح‌های سه بعدی نقش کاغذ دیواری‌ ها برجسته و حالت واقعی دارد. بنابراین، جذابیت پوسترهای سه بعدی نسبت به کاغذ دیواری‌های معمولی بیشتر است. تنوع طرح و رنگ در هر دو مدل نامحدود می‌باشد و کاربردهای نسبتا یکسان دارند. 

انواع کاغذ دیواری جدید
انواع کاغذ دیواری جدید

انواع کاغذ دیواری جدید بر اساس جنس نیز قابل دسته‌ بندی هستند. بر این اساس با چندین نمونه کاغذ دیواری جدید روبرو هستیم؛ از جمله:

 • کاغذ دیواری pvc یا کاغذ دیواری ضد آب
 • کاغذ دیواری کاغذی یا معمولی
 • کاغذ دیواری سه بعدی یا نقش‌ برجسته
 • کاغذ دیواری نانو
 • کاغذ دیواری پارچه‌ای
 • کاغذ دیواری نانوون

نمونه کاغذ دیواری‌ های فوق الذکر نه تنها به لحاظ جنس و کیفیت در تفاوت هستند، بلکه خصوصیات ساختاری آنها تا حدودی تعیین کننده کاربرد این متریال‌ ها نیز می‌باشد. به طور مثال انواع کاغذ دیواری نانو را نه تنها به لحاظ جنبه زیبایی آنها بلکه به عنوان نوعی عایق صدا و حرارت بر روی دیوارها می‌توان اجرا نمود. 

کاغذ دیواری‌ها بر اساس محل اجرا نیز انواع زیر را تشکیل می‌دهند.

 • کاغذ دیواری جدید اتاق خواب
 • کاغذ دیواری جدید پذیرایی
 • کاغذ دیواری وال تی وی یا پشت تلویزیون جدید
 • کاغذ دیواری های جدید سقف

باید در نظر داشته باشید که استفاده از کاغذ دیواری‌ها فقط مختص منزل نیست. بلکه امروزه از آنها در اماکن اداری، آموزشی، هتل ها، رستوران‌ ها و اماکن دیگر نیز استفاده می‌ شود. بنابراین، باید بدانید که کاغذ دیواری‌ ها بسیار گسترده‌ تر از موارد ذکر شده در اینجا هستند. 

رنگ طرح کاغذ دیواری

همانطور که در قسمت‌های پیشین نیز اشاره شد، علاوه بر کیفیت کاغذ دیواری ها، رنگ و طرح دو کمیت اساسی و تاثیرگذار دیگر بر جنبه زیبایی کاغذ دیواری‌ها هستند. بنابراین، باید به طور همزمان مورد توجه قرار بگیرند. از آنجایی که در بستر کاغذ دیواری جدید ممکن است چندین رنگ به کار بروند، هماهنگی رنگ ها در طرح مورد نظر بسیار اهمیت دارد. استفاده از طرح‌ های لوکس و رنگ های هماهنگ و جذاب به طور همزمان در یک کاغذ دیواری بر محبوبیت آن می‌افزاید و چنین پوسترهایی امکان خلق بهترین دکورها را به ما می‌ دهند. 

در انواع کاغذ دیواری جدید تقریباً تمام طیف‌های رنگی و حتی رنگ مشکی نیز کاربرد دارند. کاغذی دیواری‌ها در حالت کلی به دو صورت تک رنگ و چند رنگ موجود هستند. ناگفته نماند که کیفیت چاپ کاغذ دیواری جدید نیز مستقیماً در وضوح رنگی این متریال اثرگذار است.

قیمت کاغذ دیواری جدید

با توجه به تفاوت‌های ساختاری انواع کاغذ دیواری جدید، برای این متریال‌ها تفاوت قیمت نیز لحاظ می شود. با این حال، میان نوع معمولی و نوع فاخر این کاغذ دیواری‌ها تفاوت قیمت چندانی وجود ندارد. این امر نشان می‌دهد که قیمت کاغذ دیواری جدید در حالت کلی مقرون به صرفه و اقتصادی است. البته با خرید این متریال از مراکز عرضه اصلی و خرید نوع ایرانی این متریال، امکان خرید آنها با نرخ‌ های ارزان‌ تر نیز وجود دارد.  برای دیدن قیمت به صفحه اصلی مراجعه نمایید. قیمت از ۲۲۰ هزار تومن به ازای هر رول ۵ متر مربعی به بالا می باشد.

انواع کاغذ دیواری بسیار متنوع هستند و در هر نوع دکوراسیون قابل استفاده می باشند و در مقابل، قیمت های اقتصادی دارند. 

0
  0
  سبد خرید
  سبد شما خالی استبرگشت به خرید